młodzież----- dorośli----- seniorzy----- lekcje indywidualne

Nauka tańca dla dzieci Lublin

formy dowolne, taniec towarzyski, disco

Dzieci w wieku 3-4 i 5-7 lat

Nauka obejmuje (w zależności od grupy):

elementy muzyczno-ruchowe, prostą rytmizację, ogólne roztańczenie oraz kroki i figury takich tańców, jak: tańce dyskotekowe, kroki i układy dowolne, walc angielski, walczyk, cha-cha, tańce charakterystyczne, rock and roll, polonez, samba, polka, jive i wiele innych. Ważne: podczas nauki dużo czasu przeznaczamy na  kształcenie słuchu muzycznego i poczucia rytmu poprzez wykorzystywanie instrumentów perkusyjnych i przyborów do wywoływania dźwięków ! Dzieci mają możliwość prezentowania swoich umiejętności podczas zabaw i przedstawień okolicznościowych oraz imprez zewnętrznych, m.in. turniejów tańca.

Przy zapisaniu rodzeństwa jest zniżka w opłacie na drugie dziecko w wysokości 50 %

Czas i dni zajęć oraz opłaty:

- grupa 3-4 lata - czas zajęć 30 min, opłata 95 zł za 8 spotkań  (nabór zakończony)

- grupa 5-7 lat - czas zajęć 40 min, opłata 130 zł za 8 spotkań, zajęcia w środy i piątki godz. 17.30-18.10

Uwaga, opłata za drugie dziecko /rodzeństwo/ jest obniżona o połowę.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową. Dni i godziny zajęć mogą ulec zmianie.

Miejsce zajęć: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Radzyńskiej 5 (os. Czechów).

Dzieci w wieku 8-10 lat

Nauka obejmuje:

elementy muzyczno-ruchowe, prostą rytmizację, ogólne roztańczenie oraz kroki i figury takich tańców, jak: tańce dyskotekowe, kroki i układy dowolne, walc angielski, walczyk, cha-cha, tańce charakterystyczne, rock and roll, polonez, samba, polka, jive i wiele innych. Ważne: podczas nauki dużo czasu przeznaczamy na  kształcenie słuchu muzycznego i poczucia rytmu poprzez wykorzystywanie instrumentów perkusyjnych i przyborów do wywoływania dźwięków. Dzieci mają możliwość prezentowania swoich umiejętności podczas zabaw i przedstawień okolicznościowych oraz imprez zewnętrznych, m.in. turniejów tańca.

Czas i dni zajęć oraz opłaty:

- czas zajęć 45 min, opłata 80 zł za 4 spotkania, zajęcia w piątki godz. 18.10-18.55

Uwaga, opłata za drugie dziecko /rodzeństwo/ jest obniżona o połowę.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową. Dni i godziny zajęć mogą ulec zmianie.

-----------

Dzieci najbardziej lubią formy zabawowe podczas nauczania tańca. Aktualizacja strony dokonana 14 stycznia 2024 r.