dzieci------ młodzież------ dorośli------ seniorzy

Lekcje tańca indywidualne Lublin dla par i singli

tańce użytkowe, tańce towarzyskie, salsa, disco,
pierwszy taniec na wesele, choreografie dla nowożeńców

Lekcje indywidualne są szczególną formą nauki tańca polegającą na nauczaniu jednej osoby lub pary bez udziału innych uczestników. Realizowane są po wspólnym ustaleniu dni i godzin spotkań, często z pominięciem ramowych dni i godzin pracy szkoły. Program dostosowany jest indywidualnie do potrzeb uczestników. Intensywność i czas trwania spotkań również zależy od indywidualnych ustaleń. W nauczanych tańcach duży nacisk kładziemy na rolę partnera jako prowadzącego w parze i swobodny dobór kroków i figur.

Ta forma zajęć może być wykorzystywana przez uczestników do nauki tańca, doskonalenia już posiadanych umiejętności lub jako rekreacja. Połączenie tych wszystkich możliwości jest doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu, utrzymanie dobrej sprawności i kondycji fizycznej oraz zgrabnej sylwetki.

Lekcje mogą obejmować wprowadzenie układu choreograficznego do nauczanego tańca, dlatego ta forma nauki, to najlepszy wybór dla nowożeńców chcących zaprezentować się w pierwszym tańcu.

Istnieje możliwość prowadzenia lekcji indywidualnych w miejscu wskazanym przez uczestnika !

Odpłatność za zajęcia zależy od wymienionych wyżej czynników. Przy niskiej cenie oferujemy najwyższą jakość edukacji.

Lekcja 60 minut: cena 110 zł za parę, 140 zł za 2 pary, 180 zł za 3 pary /patrz zniżki poniżej/

Lekcja 90 minut: cena 140 zł za parę, 190 zł za 2 pary, 240 zł za 3 pary /patrz zniżki poniżej/

Dodatkowa zniżka: przy opłaceniu z góry minimum 6 lekcji 90 minut lub 9 lekcji 60 minut cena spada do

90 zł za 60 minut/para i 130 zł za 90 minut/para już od 3. lekcji !!!.

Uwagi do zniżki: lekcje muszą być realizowane minimum 1 raz w tygodniu.

W lekcjach indywidualnych mogą uczestniczyć 2, 3 lub 4 pary. Udział kolejnej pary każdorazowo powoduje dużą obniżkę ceny dla wszystkich par - patrz "cennik".

Wiek uczestników nie ma dla nas znaczenia.

W lekcjach indywidualnych dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, którzy niemal wyłącznie chcą uczyć się tańców użytkowych. Strona zaktualizowana 14 stycznia 2024 r.